Rozpis
A3A - Okresní přebor IV. třídy, skupina A - muži
1. kolo 11.08.2013 |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
A3A0102 | Hraničné Petrovice | Sportklub Štarnov | 11.08. 15:00 | NE | |
A3A0103 | Horní Loděnice | Sokol Babice B | 10.08. 15:00 | SO | |
A3A0104 | FK Huzová | TJ Mladějovice | 10.08. 16:30 | SO | |
A3A0105 | FC Jiříkov | Moravská Huzová | 10.08. 16:30 | SO | |
A3A0106 | Sokol Hnojice | Horní Město | 11.08. 16:30 | NE | |
A3A0107 | Mor. Beroun B | TJ Dalov | 11.08. 15:00 | NE | |
2. kolo 18.08.2013 |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
A3A0202 | Horní Město | Mor. Beroun B | 17.08. 16:30 | SO | |
A3A0203 | Moravská Huzová | Sokol Hnojice | 17.08. 16:30 | SO | |
A3A0204 | TJ Mladějovice | FC Jiříkov | 17.08. 16:30 | SO | |
A3A0205 | Sokol Babice B | FK Huzová | 18.08. 15:00 | NE | |
A3A0206 | Sportklub Štarnov | Horní Loděnice | 17.08. 16:30 | SO | |
A3A0207 | Sokol Jívová | Hraničné Petrovice | 18.08. 16:00 | NE | |
3. kolo 25.08.2013 |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
A3A0302 | Horní Loděnice | Sokol Jívová | 24.08. 15:00 | SO | |
A3A0303 | FK Huzová | Sportklub Štarnov | 24.08. 16:30 | SO | |
A3A0304 | FC Jiříkov | Sokol Babice B | 24.08. 16:30 | SO | |
A3A0305 | Sokol Hnojice | TJ Mladějovice | 25.08. 16:30 | NE | |
A3A0306 | Mor. Beroun B | Moravská Huzová | 25.08. 15:00 | NE | |
A3A0307 | TJ Dalov | Horní Město | 25.08. 15:00 | NE | |
4. kolo 01.09.2013 |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
A3A0402 | Moravská Huzová | TJ Dalov | 31.08. 16:30 | SO | |
A3A0403 | TJ Mladějovice | Mor. Beroun B | 31.08. 16:30 | SO | |
A3A0404 | Sokol Babice B | Sokol Hnojice | 01.09. 15:00 | NE | |
A3A0405 | Sportklub Štarnov | FC Jiříkov | 31.08. 16:30 | SO | |
A3A0406 | Sokol Jívová | FK Huzová | 01.09. 16:00 | NE | |
A3A0407 | Hraničné Petrovice | Horní Loděnice | 01.09. 15:00 | NE | |
5. kolo 08.09.2013 |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
A3A0502 | FK Huzová | Hraničné Petrovice | 07.09. 16:30 | SO | |
A3A0503 | FC Jiříkov | Sokol Jívová | 07.09. 16:30 | SO | |
A3A0504 | Sokol Hnojice | Sportklub Štarnov | 08.09. 16:30 | NE | |
A3A0505 | Mor. Beroun B | Sokol Babice B | 08.09. 15:00 | NE | |
A3A0506 | TJ Dalov | TJ Mladějovice | 08.09. 15:00 | NE | |
A3A0507 | Horní Město | Moravská Huzová | 07.09. 16:30 | SO | |
6. kolo 15.09.2013 |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
A3A0602 | TJ Mladějovice | Horní Město | 14.09. 16:00 | SO | |
A3A0603 | Sokol Babice B | TJ Dalov | 15.09. 15:00 | NE | |
A3A0604 | Sportklub Štarnov | Mor. Beroun B | 14.09. 16:00 | SO | |
A3A0605 | Sokol Jívová | Sokol Hnojice | 15.09. 16:00 | NE | |
A3A0606 | Hraničné Petrovice | FC Jiříkov | 15.09. 15:00 | NE | |
A3A0607 | Horní Loděnice | FK Huzová | 14.09. 15:00 | SO | |
7. kolo 22.09.2013 |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
A3A0702 | FC Jiříkov | Horní Loděnice | 21.09. 16:00 | SO | |
A3A0703 | Sokol Hnojice | Hraničné Petrovice | 22.09. 16:00 | NE | |
A3A0704 | Mor. Beroun B | Sokol Jívová | 22.09. 15:00 | NE | |
A3A0705 | TJ Dalov | Sportklub Štarnov | 22.09. 15:00 | NE | |
A3A0706 | Horní Město | Sokol Babice B | 21.09. 16:00 | SO | |
A3A0707 | Moravská Huzová | TJ Mladějovice | 21.09. 16:00 | SO | |
8. kolo 29.09.2013 |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
A3A0802 | Sokol Babice B | Moravská Huzová | 29.09. 15:00 | NE | |
A3A0803 | Sportklub Štarnov | Horní Město | 28.09. 16:00 | SO | |
A3A0804 | Sokol Jívová | TJ Dalov | 29.09. 15:30 | NE | |
A3A0805 | Hraničné Petrovice | Mor. Beroun B | 29.09. 15:00 | NE | |
A3A0806 | Horní Loděnice | Sokol Hnojice | 28.09. 15:00 | SO | |
A3A0807 | FK Huzová | FC Jiříkov | 28.09. 16:00 | SO | |
9. kolo 06.10.2013 |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
A3A0902 | Sokol Hnojice | FK Huzová | 06.10. 15:30 | NE | |
A3A0903 | Mor. Beroun B | Horní Loděnice | 06.10. 15:00 | NE | |
A3A0904 | TJ Dalov | Hraničné Petrovice | 06.10. 15:00 | NE | |
A3A0905 | Horní Město | Sokol Jívová | 05.10. 15:30 | SO | |
A3A0906 | Moravská Huzová | Sportklub Štarnov | 05.10. 15:30 | SO | |
A3A0907 | TJ Mladějovice | Sokol Babice B | 05.10. 15:30 | SO | |
10. kolo 13.10.2013 |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
A3A1002 | Sportklub Štarnov | TJ Mladějovice | 12.10. 15:00 | SO | |
A3A1003 | Sokol Jívová | Moravská Huzová | 13.10. 15:00 | NE | |
A3A1004 | Hraničné Petrovice | Horní Město | 13.10. 15:00 | NE | |
A3A1005 | Horní Loděnice | TJ Dalov | 12.10. 15:00 | SO | |
A3A1006 | FK Huzová | Mor. Beroun B | 12.10. 15:00 | SO | |
A3A1007 | FC Jiříkov | Sokol Hnojice | 12.10. 15:00 | SO | |
11. kolo 20.10.2013 |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
A3A1102 | Mor. Beroun B | FC Jiříkov | 20.10. 15:00 | NE | |
A3A1103 | TJ Dalov | FK Huzová | 20.10. 15:00 | NE | |
A3A1104 | Horní Město | Horní Loděnice | 19.10. 15:00 | SO | |
A3A1105 | Moravská Huzová | Hraničné Petrovice | 19.10. 15:00 | SO | |
A3A1106 | TJ Mladějovice | Sokol Jívová | 19.10. 15:00 | SO | |
A3A1107 | Sokol Babice B | Sportklub Štarnov | 20.10. 15:00 | NE | |
12. kolo 27.10.2013 |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
A3A1202 | Sokol Jívová | Sokol Babice B | 27.10. 14:30 | NE | |
A3A1203 | Hraničné Petrovice | TJ Mladějovice | 27.10. 14:30 | NE | |
A3A1204 | Horní Loděnice | Moravská Huzová | 26.10. 14:30 | SO | |
A3A1205 | FK Huzová | Horní Město | 26.10. 14:30 | SO | |
A3A1206 | FC Jiříkov | TJ Dalov | 26.10. 14:30 | SO | |
A3A1207 | Sokol Hnojice | Mor. Beroun B | 27.10. 14:30 | NE | |
13. kolo 03.11.2013 |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
A3A1302 | TJ Dalov | Sokol Hnojice | 03.11. 13:30 | NE | |
A3A1303 | Horní Město | FC Jiříkov | 02.11. 13:30 | SO | |
A3A1304 | Moravská Huzová | FK Huzová | 02.11. 13:30 | SO | |
A3A1305 | TJ Mladějovice | Horní Loděnice | 02.11. 13:30 | SO | |
A3A1306 | Sokol Babice B | Hraničné Petrovice | 03.11. 13:30 | NE | |
A3A1307 | Sportklub Štarnov | Sokol Jívová | 02.11. 13:30 | SO | |
14. kolo 10.11.2013 |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
A3A1402 | Sportklub Štarnov | Hraničné Petrovice | 09.11. 13:30 | SO | |
A3A1403 | Sokol Babice B | Horní Loděnice | 10.11. 15:00 | NE | |
A3A1404 | TJ Mladějovice | FK Huzová | 09.11. 13:30 | SO | |
A3A1405 | Moravská Huzová | FC Jiříkov | 09.11. 13:30 | SO | |
A3A1406 | Horní Město | Sokol Hnojice | 09.11. 13:30 | SO | |
A3A1407 | TJ Dalov | Mor. Beroun B | 10.11. 15:00 | NE | |
15. kolo 30.03.2014 |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
A3A1502 | Mor. Beroun B | Horní Město | 30.03. 15:00 | NE | |
A3A1503 | Sokol Hnojice | Moravská Huzová | 30.03. 15:30 | NE | |
A3A1504 | FC Jiříkov | TJ Mladějovice | 29.03. 15:30 | SO | |
A3A1505 | FK Huzová | Sokol Babice B | 29.03. 15:30 | SO | |
A3A1506 | Horní Loděnice | Sportklub Štarnov | 29.03. 15:00 | SO | |
A3A1507 | Hraničné Petrovice | Sokol Jívová | 30.03. 15:00 | NE | |
16. kolo 06.04.2014 |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
A3A1602 | Sokol Jívová | Horní Loděnice | 06.04. 15:30 | NE | |
A3A1603 | Sportklub Štarnov | FK Huzová | 05.04. 15:30 | SO | |
A3A1604 | Sokol Babice B | FC Jiříkov | 06.04. 15:00 | NE | |
A3A1605 | TJ Mladějovice | Sokol Hnojice | 05.04. 15:30 | SO | |
A3A1606 | Moravská Huzová | Mor. Beroun B | 05.04. 15:30 | SO | |
A3A1607 | Horní Město | TJ Dalov | 05.04. 15:30 | SO | |
17. kolo 13.04.2014 |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
A3A1702 | TJ Dalov | Moravská Huzová | 13.04. 15:00 | NE | |
A3A1703 | Mor. Beroun B | TJ Mladějovice | 13.04. 15:00 | NE | |
A3A1704 | Sokol Hnojice | Sokol Babice B | 13.04. 15:30 | NE | |
A3A1705 | FC Jiříkov | Sportklub Štarnov | 12.04. 15:30 | SO | |
A3A1706 | FK Huzová | Sokol Jívová | 12.04. 15:30 | SO | |
A3A1707 | Horní Loděnice | Hraničné Petrovice | 12.04. 15:00 | SO | |
18. kolo 20.04.2014 |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
A3A1802 | Hraničné Petrovice | FK Huzová | 20.04. 15:00 | NE | |
A3A1803 | Sokol Jívová | FC Jiříkov | 20.04. 16:00 | NE | |
A3A1804 | Sportklub Štarnov | Sokol Hnojice | 19.04. 16:00 | SO | |
A3A1805 | Sokol Babice B | Mor. Beroun B | 20.04. 15:00 | NE | |
A3A1806 | TJ Mladějovice | TJ Dalov | 19.04. 16:00 | SO | |
A3A1807 | Moravská Huzová | Horní Město | 19.04. 16:00 | SO | |
19. kolo 27.04.2014 |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
A3A1902 | Horní Město | TJ Mladějovice | 26.04. 16:00 | SO | |
A3A1903 | TJ Dalov | Sokol Babice B | 27.04. 15:00 | NE | |
A3A1904 | Mor. Beroun B | Sportklub Štarnov | 27.04. 15:00 | NE | |
A3A1905 | Sokol Hnojice | Sokol Jívová | 27.04. 16:00 | NE | |
A3A1906 | FC Jiříkov | Hraničné Petrovice | 26.04. 16:00 | SO | |
A3A1907 | FK Huzová | Horní Loděnice | 26.04. 16:00 | SO | |
20. kolo 04.05.2014 |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
A3A2002 | Horní Loděnice | FC Jiříkov | 03.05. 15:00 | SO | |
A3A2003 | Hraničné Petrovice | Sokol Hnojice | 04.05. 15:00 | NE | |
A3A2004 | Sokol Jívová | Mor. Beroun B | 04.05. 16:00 | NE | |
A3A2005 | Sportklub Štarnov | TJ Dalov | 03.05. 16:30 | SO | |
A3A2006 | Sokol Babice B | Horní Město | 04.05. 15:00 | NE | |
A3A2007 | TJ Mladějovice | Moravská Huzová | 03.05. 16:30 | SO | |
21. kolo 11.05.2014 |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
A3A2102 | Moravská Huzová | Sokol Babice B | 10.05. 16:30 | SO | |
A3A2103 | Horní Město | Sportklub Štarnov | 10.05. 16:30 | SO | |
A3A2104 | TJ Dalov | Sokol Jívová | 11.05. 15:00 | NE | |
A3A2105 | Mor. Beroun B | Hraničné Petrovice | 11.05. 15:00 | NE | |
A3A2106 | Sokol Hnojice | Horní Loděnice | 11.05. 16:30 | NE | |
A3A2107 | FC Jiříkov | FK Huzová | 10.05. 16:30 | SO | |
22. kolo 18.05.2014 |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
A3A2202 | FK Huzová | Sokol Hnojice | 17.05. 16:30 | SO | |
A3A2203 | Horní Loděnice | Mor. Beroun B | 17.05. 15:00 | SO | |
A3A2204 | Hraničné Petrovice | TJ Dalov | 18.05. 15:00 | NE | |
A3A2205 | Sokol Jívová | Horní Město | 18.05. 16:00 | NE | |
A3A2206 | Sportklub Štarnov | Moravská Huzová | 17.05. 16:30 | SO | |
A3A2207 | Sokol Babice B | TJ Mladějovice | 18.05. 15:00 | NE | |
23. kolo 25.05.2014 |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
A3A2302 | TJ Mladějovice | Sportklub Štarnov | 24.05. 16:30 | SO | |
A3A2303 | Moravská Huzová | Sokol Jívová | 24.05. 16:30 | SO | |
A3A2304 | Horní Město | Hraničné Petrovice | 24.05. 16:30 | SO | |
A3A2305 | TJ Dalov | Horní Loděnice | 25.05. 15:00 | NE | |
A3A2306 | Mor. Beroun B | FK Huzová | 25.05. 15:00 | NE | |
A3A2307 | Sokol Hnojice | FC Jiříkov | 25.05. 16:30 | NE | |
24. kolo 01.06.2014 |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
A3A2402 | FC Jiříkov | Mor. Beroun B | 31.05. 16:30 | SO | |
A3A2403 | FK Huzová | TJ Dalov | 31.05. 16:30 | SO | |
A3A2404 | Horní Loděnice | Horní Město | 31.05. 15:00 | SO | |
A3A2405 | Hraničné Petrovice | Moravská Huzová | 01.06. 15:00 | NE | |
A3A2406 | Sokol Jívová | TJ Mladějovice | 01.06. 16:00 | NE | |
A3A2407 | Sportklub Štarnov | Sokol Babice B | 31.05. 16:30 | SO | |
25. kolo 08.06.2014 |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
A3A2502 | Sokol Babice B | Sokol Jívová | 08.06. 15:00 | NE | |
A3A2503 | TJ Mladějovice | Hraničné Petrovice | 07.06. 16:30 | SO | |
A3A2504 | Moravská Huzová | Horní Loděnice | 07.06. 16:30 | SO | |
A3A2505 | Horní Město | FK Huzová | 07.06. 16:30 | SO | |
A3A2506 | TJ Dalov | FC Jiříkov | 08.06. 15:00 | NE | |
A3A2507 | Mor. Beroun B | Sokol Hnojice | 08.06. 15:00 | NE | |
26. kolo 15.06.2014 |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
A3A2602 | Sokol Hnojice | TJ Dalov | 15.06. 16:30 | NE | |
A3A2603 | FC Jiříkov | Horní Město | 14.06. 16:30 | SO | |
A3A2604 | FK Huzová | Moravská Huzová | 14.06. 16:30 | SO | |
A3A2605 | Horní Loděnice | TJ Mladějovice | 14.06. 15:00 | SO | |
A3A2606 | Hraničné Petrovice | Sokol Babice B | 15.06. 15:00 | NE | |
A3A2607 | Sokol Jívová | Sportklub Štarnov | 15.06. 16:00 | NE |