Přátelské utkání: TJ Sokol Újezd u Uničova 3:0 (1:0) TJ Mladějovice

08.04.2013 10:33

TJ sokol Újezd u Uničova 3:0 (1:0) TJ Mladějovice
Branky: Vlk, Demeter Z., Polýnek

Fotbalovější soupeř z vrchu tabulky okresního přeboru zaslouženě vyhrál. Po celý zápas měli naši soupeři více ze zápasu. Ve dvacáté minutě po nepovedené offside pasti se do nájezdu na branku dostal Axmann podporovaný Vlkem, kterému přihrál před prázdnou branku - 1:0. To byla ovšem jediná gólová situace Újezdu. Naopak v druhé polovině prvního poločasu jsme se dostávali více do hry a vytvořili si i dvě gólové a jednu pološanci. Bohužel Berg místo střely přihrával, Pospíšilovi se nepodařilo z otočky přehodit vyběhnuvšího golmana Levého a ve třetí šanci přestřelil Večeřa.

Ve druhé půli byla znát fyzická a technická vyzrálost domácích hráčů. Za to my jsme nedokázali podržet v útoku míč a to nás stálo hodně sil. Druhou branku vstřelil Z. Demeter, který si naběhl na dobře kopnutý rohový kop a neatakován hlavičkoval pod břevno - 2:0. Jedinou gólovou šanci ve druhém poločasi měl Pospíšil, ale domácí gólman výborně vykryl prostor a nenechal se prostřelit. A tak zápas v poslední minutě završila naše hrubice, kdy jsme nalili špatnou rozehrávkou od vlastní branky do jasné pozice domácímu útočníkovi a ten se nemýlil - 3:0.