Branky:                Dadu 2, Berg, Jemelík, Rozsíval - Sláma, Světlík

Žluté karty:          Svoboda, Dadu - Varga

Rozhodčí:             Kaňok

SESTAVA:

Sestava v Nákle

STŘÍDÁNÍ:

Po dlouhé době jsem se zase odhodlal napsat něco málo o zápasu. A berte to tak, že to opravdu bude jen něco málo :-)

První poločas jsme zvládli na jedničku. Brankou Patrika Dadu jsme se dostali do vedení, poté hosté srovnali, ale to bylo to poslední, co dokázali v prvním poločase. Brankami Berga, Jemelíka a Rozsívala jsme první poločas vyhráli 4:1.

Ale začátek druhé půle jsme asi ještě zůstali v šatně, jelikož naše hra se výrazně zhoršila a neprobudila nás ani inkasovaná branka. Nicméně druhý sólový únik Patrika Dadu rozhodl o konečném skore.

Čekají nás poslední dva zápasy podzimní části (Paseka venku, Hnojice doma). Na první béčko Bohuňovic ztrácíme 5 bodů a druhé Petrovice jsou před námi díky lepšímu skóre. V následujícím kole se tito dva soupeři utkají na hřišti v Bohuňovicích a tak uvidíme, jestli se čelo zdramatizuje či nikoliv.

PS: Tento report nemá nijakou závislost na tom, že jsem dal gól :-)