TJ Mladějovice - FK Nedvězí

19.05.2009 20:54

TJ MLADĚJOVICE - FK NEDVĚZÍ

3 : 4  (0 : 3)

Branky:             Pospíšil David 2, Jemelík Lukáš - Piňos Jan, Kovařík Petr, Skoupil David, Chmela David

Žluté karty:      Fujdiak Jan - Skoupil David, Grossert Lukáš
Rozhodčí:         Augustin Jiří

SESTAVA:

Sestava proti Nedvězí

STŘÍDÁNÍ:

Zápas poslední naděje jsme sehráli proti druhému celku FK Nedvězí, který útočí na postup do II. třídy.

První poločas podle toho také vypadal. Naše hra neměla s fotbalem nic společného, balon jsme neudrželi na kopačkách, za půli jsme se skoro nedostali. Z toho vyplývala převaha hostí, kteří ji vyjádřili třemi góly.

Druhý poločas ale byl o něčem jiném. Je to už asi náš zvyk, že první půli si uděláme zápas těžký, necháme si dát dva tři góly a pak doháníme. Kdo přišel až na druhou půli, tak jistě nelitoval. Nejprve jsme snížili po rohovém kopu na 1:3, kdy se halvou trefil David Pospíšil, poté znovu hlavou svojí druhou brankou v zápase dal naději na bodový zisk. Na 3:3 vyrovnal Jemelík, který zakončil dobrou kombinační akci spoluhráčů. Rozhodující slovo ale měli hosté, kdy po rohovém kopu a nedorozumnění našeho brankáře s obráncem, dotlačili míč do sítě. Na to jsme již odpověď nenašli a tak jsme znovu vyšli na prázdno.

Záchrana je daleko, museli bychom vyhrát všechny zbývající zápasy a ani to by nemuselo stačit.