KE STAŽENÍ --- ZDE ---
A2A - III.třída
1. KOLO |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
A2A0101 | Jívová | Střeň | 10.08. 16:00 | NE | |
A2A0102 | Mladějovice | Odrlice | 09.08. 16:30 | SO | |
A2A0103 | Újezd u Uničova | Šumvald B | 10.08. 16:30 | NE | |
A2A0104 | Drahanovice | Náklo | 10.08. 16:30 | NE | |
A2A0105 | Střelice | Slavonín B | 10.08. 16:30 | NE | |
A2A0106 | Blatec | Hlubočky B | 09.08. 16:30 | SO | |
A2A0107 | Dlouhá Loučka | Nedvězí A | 09.08. 16:30 | SO | |
2. KOLO |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
A2A0201 | Střeň | Nedvězí A | 17.08. 16:30 | NE | |
A2A0202 | Hlubočky B | Dlouhá Loučka | 17.08. 16:30 | NE | Velký Újezd |
A2A0203 | Slavonín B | Blatec | 17.08. 16:30 | NE | |
A2A0204 | Náklo | Střelice | 16.08. 16:30 | SO | |
A2A0205 | Šumvald B | Drahanovice | 16.08. 16:30 | SO | Břevenec |
A2A0206 | Odrlice | Újezd u Uničova | 17.08. 14:30 | NE | |
A2A0207 | Jívová | Mladějovice | 17.08. 16:00 | NE | |
3. KOLO |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
A2A0301 | Mladějovice | Střeň | 23.08. 16:30 | SO | |
A2A0302 | Újezd u Uničova | Jívová | 24.08. 16:30 | NE | |
A2A0303 | Drahanovice | Odrlice | 24.08. 16:30 | NE | |
A2A0304 | Střelice | Šumvald B | 24.08. 16:30 | NE | |
A2A0305 | Blatec | Náklo | 23.08. 16:30 | SO | |
A2A0306 | Dlouhá Loučka | Slavonín B | 23.08. 16:30 | SO | |
A2A0307 | Nedvězí A | Hlubočky B | 23.08. 16:30 | SO | |
4. KOLO |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
A2A0401 | Střeň | Hlubočky B | 31.08. 16:30 | NE | |
A2A0402 | Slavonín B | Nedvězí A | 30.08. 16:30 | SO | |
A2A0403 | Náklo | Dlouhá Loučka | 30.08. 16:30 | SO | |
A2A0404 | Šumvald B | Blatec | 30.08. 16:30 | SO | Břevenec |
A2A0405 | Odrlice | Střelice | 31.08. 14:30 | NE | |
A2A0406 | Jívová | Drahanovice | 31.08. 16:00 | NE | |
A2A0407 | Mladějovice | Újezd u Uničova | 30.08. 16:30 | SO | |
5. KOLO |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
A2A0501 | Újezd u Uničova | Střeň | 07.09. 16:30 | NE | |
A2A0502 | Drahanovice | Mladějovice | 07.09. 16:30 | NE | |
A2A0503 | Střelice | Jívová | 07.09. 16:30 | NE | |
A2A0504 | Blatec | Odrlice | 06.09. 16:30 | SO | |
A2A0505 | Dlouhá Loučka | Šumvald B | 06.09. 16:30 | SO | |
A2A0506 | Nedvězí A | Náklo | 06.09. 16:30 | SO | |
A2A0507 | Hlubočky B | Slavonín B | 07.09. 16:30 | NE | Velký Újezd |
6. KOLO |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
A2A0601 | Střeň | Slavonín B | 14.09. 16:00 | NE | |
A2A0602 | Náklo | Hlubočky B | 13.09. 16:00 | SO | |
A2A0603 | Šumvald B | Nedvězí A | 13.09. 16:00 | SO | Břevenec |
A2A0604 | Odrlice | Dlouhá Loučka | 14.09. 14:30 | NE | |
A2A0605 | Jívová | Blatec | 14.09. 16:00 | NE | |
A2A0606 | Mladějovice | Střelice | 13.09. 16:00 | SO | |
A2A0607 | Újezd u Uničova | Drahanovice | 14.09. 16:00 | NE | |
7. KOLO |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
A2A0701 | Drahanovice | Střeň | 21.09. 16:00 | NE | |
A2A0702 | Střelice | Újezd u Uničova | 21.09. 16:00 | NE | |
A2A0703 | Blatec | Mladějovice | 20.09. 16:00 | SO | |
A2A0704 | Dlouhá Loučka | Jívová | 20.09. 16:00 | SO | |
A2A0705 | Nedvězí A | Odrlice | 20.09. 16:00 | SO | |
A2A0706 | Hlubočky B | Šumvald B | 21.09. 16:00 | NE | Velký Újezd |
A2A0707 | Slavonín B | Náklo | 20.09. 16:00 | SO | |
8. KOLO |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
A2A0801 | Střeň | Náklo | 28.09. 15:30 | NE | |
A2A0802 | Šumvald B | Slavonín B | 27.09. 15:30 | SO | Břevenec |
A2A0803 | Odrlice | Hlubočky B | 28.09. 14:30 | NE | |
A2A0804 | Jívová | Nedvězí A | 28.09. 15:30 | NE | |
A2A0805 | Mladějovice | Dlouhá Loučka | 27.09. 15:30 | SO | |
A2A0806 | Újezd u Uničova | Blatec | 28.09. 15:30 | NE | |
A2A0807 | Drahanovice | Střelice | 28.09. 15:30 | NE | |
9. KOLO |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
A2A0901 | Střelice | Střeň | 05.10. 15:30 | NE | |
A2A0902 | Blatec | Drahanovice | 04.10. 15:30 | SO | |
A2A0903 | Dlouhá Loučka | Újezd u Uničova | 04.10. 15:30 | SO | |
A2A0904 | Nedvězí A | Mladějovice | 04.10. 15:30 | SO | |
A2A0905 | Hlubočky B | Jívová | 05.10. 15:30 | NE | Velký Újezd |
A2A0906 | Slavonín B | Odrlice | 04.10. 15:30 | SO | |
A2A0907 | Náklo | Šumvald B | 04.10. 15:30 | SO | |
10. KOLO |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
A2A1001 | Střeň | Šumvald B | 12.10. 15:00 | NE | |
A2A1002 | Odrlice | Náklo | 12.10. 14:30 | NE | |
A2A1003 | Jívová | Slavonín B | 12.10. 15:00 | NE | |
A2A1004 | Mladějovice | Hlubočky B | 11.10. 15:00 | SO | |
A2A1005 | Újezd u Uničova | Nedvězí A | 12.10. 15:00 | NE | |
A2A1006 | Drahanovice | Dlouhá Loučka | 12.10. 15:00 | NE | |
A2A1007 | Střelice | Blatec | 12.10. 15:00 | NE | |
11. KOLO |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
A2A1101 | Blatec | Střeň | 18.10. 15:00 | SO | |
A2A1102 | Dlouhá Loučka | Střelice | 18.10. 15:00 | SO | |
A2A1103 | Nedvězí A | Drahanovice | 18.10. 15:00 | SO | |
A2A1104 | Hlubočky B | Újezd u Uničova | 19.10. 15:00 | NE | Velký Újezd |
A2A1105 | Slavonín B | Mladějovice | 18.10. 15:00 | SO | |
A2A1106 | Náklo | Jívová | 18.10. 15:00 | SO | |
A2A1107 | Šumvald B | Odrlice | 18.10. 15:00 | SO | Břevenec |
12. KOLO |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
A2A1201 | Střeň | Odrlice | 26.10. 14:30 | NE | |
A2A1202 | Jívová | Šumvald B | 26.10. 14:30 | NE | |
A2A1203 | Mladějovice | Náklo | 25.10. 14:30 | SO | |
A2A1204 | Újezd u Uničova | Slavonín B | 26.10. 14:30 | NE | |
A2A1205 | Drahanovice | Hlubočky B | 26.10. 14:30 | NE | |
A2A1206 | Střelice | Nedvězí A | 26.10. 14:30 | NE | |
A2A1207 | Blatec | Dlouhá Loučka | 25.10. 14:30 | SO | |
13. KOLO |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
A2A1301 | Dlouhá Loučka | Střeň | 01.11. 13:30 | SO | |
A2A1302 | Nedvězí A | Blatec | 01.11. 13:30 | SO | |
A2A1303 | Hlubočky B | Střelice | 02.11. 13:30 | NE | Velký Újezd |
A2A1304 | Slavonín B | Drahanovice | 01.11. 13:30 | SO | |
A2A1305 | Náklo | Újezd u Uničova | 01.11. 13:30 | SO | |
A2A1306 | Šumvald B | Mladějovice | 01.11. 13:30 | SO | Břevenec |
A2A1307 | Odrlice | Jívová | 02.11. 13:30 | NE | |
14. KOLO |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
A2A1401 | Střeň | Jívová | 09.11. 13:30 | NE | |
A2A1402 | Odrlice | Mladějovice | 09.11. 13:30 | NE | |
A2A1403 | Šumvald B | Újezd u Uničova | 08.11. 13:30 | SO | Břevenec |
A2A1404 | Náklo | Drahanovice | 08.11. 13:30 | SO | |
A2A1405 | Slavonín B | Střelice | 08.11. 13:30 | SO | |
A2A1406 | Hlubočky B | Blatec | 09.11. 13:30 | NE | Velký Újezd |
A2A1407 | Nedvězí A | Dlouhá Loučka | 08.11. 13:30 | SO | |
15. KOLO |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
A2A1501 | Nedvězí A | Střeň | 15.11. 13:00 | SO | |
A2A1502 | Dlouhá Loučka | Hlubočky B | 15.11. 13:00 | SO | |
A2A1503 | Blatec | Slavonín B | 15.11. 13:00 | SO | |
A2A1504 | Střelice | Náklo | 16.11. 13:00 | NE | |
A2A1505 | Drahanovice | Šumvald B | 16.11. 13:00 | NE | |
A2A1506 | Újezd u Uničova | Odrlice | 16.11. 13:00 | NE | |
A2A1507 | Mladějovice | Jívová | 15.11. 13:00 | SO | |
16. KOLO |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
A2A1601 | Střeň | Mladějovice | 05.04. 15:00 | NE | ZMĚNA! |
A2A1602 | Jívová | Újezd u Uničova | 05.04. 16:00 | NE | |
A2A1603 | Odrlice | Drahanovice | 05.04. 14:30 | NE | |
A2A1604 | Šumvald B | Střelice | 04.04. 16:00 | SO | Břevenec |
A2A1605 | Náklo | Blatec | 04.04. 16:00 | SO | |
A2A1606 | Slavonín B | Dlouhá Loučka | 04.04. 16:00 | SO | |
A2A1607 | Hlubočky B | Nedvězí A | 05.04. 16:00 | NE | Velký Újezd |
17. KOLO |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
A2A1701 | Hlubočky B | Střeň | 12.04. 16:00 | NE | Velký Újezd |
A2A1702 | Nedvězí A | Slavonín B | 11.04. 16:00 | SO | |
A2A1703 | Dlouhá Loučka | Náklo | 11.04. 16:00 | SO | |
A2A1704 | Blatec | Šumvald B | 11.04. 16:00 | SO | |
A2A1705 | Střelice | Odrlice | 12.04. 16:00 | NE | |
A2A1706 | Drahanovice | Jívová | 12.04. 16:00 | NE | |
A2A1707 | Újezd u Uničova | Mladějovice | 12.04. 16:00 | NE | |
18. KOLO |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
A2A1801 | Střeň | Újezd u Uničova | 19.04. 16:30 | NE | |
A2A1802 | Mladějovice | Drahanovice | 18.04. 16:30 | SO | |
A2A1803 | Jívová | Střelice | 19.04. 16:00 | NE | |
A2A1804 | Odrlice | Blatec | 19.04. 14:30 | NE | |
A2A1805 | Šumvald B | Dlouhá Loučka | 18.04. 16:30 | SO | Břevenec |
A2A1806 | Náklo | Nedvězí A | 18.04. 16:30 | SO | |
A2A1807 | Slavonín B | Hlubočky B | 18.04. 16:30 | SO | |
19. KOLO |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
A2A1901 | Slavonín B | Střeň | 25.04. 16:30 | SO | |
A2A1902 | Hlubočky B | Náklo | 26.04. 16:30 | NE | Velký Újezd |
A2A1903 | Nedvězí A | Šumvald B | 25.04. 16:30 | SO | |
A2A1904 | Dlouhá Loučka | Odrlice | 25.04. 16:30 | SO | |
A2A1905 | Blatec | Jívová | 25.04. 16:30 | SO | |
A2A1906 | Střelice | Mladějovice | 26.04. 16:30 | NE | |
A2A1907 | Drahanovice | Újezd u Uničova | 26.04. 16:30 | NE | |
20. KOLO |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
A2A2001 | Střeň | Drahanovice | 03.05. 16:30 | NE | |
A2A2002 | Újezd u Uničova | Střelice | 03.05. 16:30 | NE | |
A2A2003 | Mladějovice | Blatec | 02.05. 16:30 | SO | |
A2A2004 | Jívová | Dlouhá Loučka | 03.05. 16:00 | NE | |
A2A2005 | Odrlice | Nedvězí A | 03.05. 14:30 | NE | |
A2A2006 | Šumvald B | Hlubočky B | 02.05. 16:30 | SO | Břevenec |
A2A2007 | Náklo | Slavonín B | 02.05. 16:30 | SO | |
21. KOLO |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
A2A2101 | Náklo | Střeň | 09.05. 16:30 | SO | |
A2A2102 | Slavonín B | Šumvald B | 09.05. 16:30 | SO | |
A2A2103 | Hlubočky B | Odrlice | 10.05. 16:30 | NE | Velký Újezd |
A2A2104 | Nedvězí A | Jívová | 09.05. 16:30 | SO | |
A2A2105 | Dlouhá Loučka | Mladějovice | 09.05. 16:30 | SO | |
A2A2106 | Blatec | Újezd u Uničova | 09.05. 16:30 | SO | |
A2A2107 | Střelice | Drahanovice | 10.05. 16:30 | NE | |
22. KOLO |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
A2A2201 | Střeň | Střelice | 17.05. 16:30 | NE | |
A2A2202 | Drahanovice | Blatec | 17.05. 16:30 | NE | |
A2A2203 | Újezd u Uničova | Dlouhá Loučka | 17.05. 16:30 | NE | |
A2A2204 | Mladějovice | Nedvězí A | 16.05. 16:30 | SO | |
A2A2205 | Jívová | Hlubočky B | 17.05. 16:00 | NE | |
A2A2206 | Odrlice | Slavonín B | 17.05. 14:30 | NE | |
A2A2207 | Šumvald B | Náklo | 16.05. 16:30 | SO | Břevenec |
23. KOLO |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
A2A2301 | Šumvald B | Střeň | 23.05. 16:30 | SO | Břevenec |
A2A2302 | Náklo | Odrlice | 23.05. 16:30 | SO | |
A2A2303 | Slavonín B | Jívová | 23.05. 16:30 | SO | |
A2A2304 | Hlubočky B | Mladějo Upravit menu
VyhledáváníUpravit kontakt
Sem můžete vložit nový nebo přetáhnout existující obsah. Log: zobrazit |