TJ Mladějovice - TJ Sokol Odrlice

09.08.2008 16:30

TJ Mladějovice - TJ Sokol Odrlice

2 : 2

Branky: Fujdiak Jan, Wiesner František - Řezník

Rozhodčí: Bartaloš Vincent

Žluté karty: Wiesner František, Pospíšil David, Krejčíř Martin - ...

 

SESTAVA:

TJ Mladějovice - TJ Sokol Odrlice

 

 

STŘÍDÁNÍ:

 

První zápas nové sezóny, po roce znovu ve třetí třídě, jsme sehráli s týmem TJ Sokol Odrlice. Za příjemného počasí, především pro hráče, se na hřiště dostavilo 60 diváků.

Zápas zažil svůj první dramatický moment hned v první minutě, kdy využil nekoncentrovanosti hostující obrany Wiesner, který vypíchnul míč a nahrával do šestnáctky soupeře Pospíšilovi, který ovšem ve skluzu nedokázal proti vyběhnuvšímu gólmanu přesněji zakončit. Ovoce ovšem přinesla další akce velmi aktivního Wiesnera. Obešel protihráče a bodlem zakončil k tyči! 1:0!!! Poté převzali hosté iniciativu a dokázali se dobrou kombinací dostávat do příležitostí. Naštěstí jim chybělo lepší zakončení. Ovšem ne dlouho, když se patičkou po přízemním centru, kterému předcházelo nedůrazné odkopnutí míče, dokázal prosadit hostující útočník. Vyrovnáno 1:1! Takto i poločas skončil, žádnou další situaci nepřinesl.

Druhý poločas přinesl zlepšený obraz hry především od domácích borců. Ovšem nebyli to bohužel oni, kdo se mohl radovat z gólu. Hosté dokázali využít chybičky v obraně a chladnokrevně vstřelit gól! 1:2! Domácí se dostávali do šancí, nicméně s jejími zakončeními byl problém. Až v 70. minutě se dokázal po dlouhém odkopu domácího brankáře prosadit Fujdiak, který si nejprve skvěle do běhu zpracoval míč, přesprintoval posledního obránce a ztrapnil hostujícího gólmana housličkami! 2:2!!! V tomto okamžiku dostali domácí hráči vítr do zad, ale šance se rodili jen zřídka, největším nebezpečím byly rohové kopy, Pospíšil ovšem hlavičkoval nad a ostatní rohy hostující obrana zvládla odvrátit. Zápas nám tak skončil nejspíše spravedlivou dělbou bodů.

Zpět

Vyhledávání

Vytvořil Lukáš Jemelík © 2011-16 Všechna práva vyhrazena.