TJ Mladějovice - TJ Sokol Horní Loděnice

24.05.2008 16:30

TJ Mladějovice - TJ Sokol Horní Loděnice

2 : 1

Branky: Fujdiak Jan, Berg Jaromír - Coufal

Rozhodčí: Augustin Jiří

Žluté karty: Fujdiak Jan - Cicko Marian, Sláma Radek

 

SESTAVA:

 

 

STŘÍDÁNÍ:

 

 

Příjemný téměř letní den zavládl v sobotu v Mladějovicích. A podepsalo se to také na návštěvě - nejvyšší v této sezóně - 100 lidí.

Nastoupili jsme ve vítězné sestavě ze zápasu s Petrovicema. Na lavičce zůstali Milan "Kevin" Jurkovič a Svaťa Vyroubal.
Začátek zápasu se nesl v bojovném stylu. Ani jeden tým se nedostával do vyložených situací. Zlom přinesl až roh domácích, kdy jej rozehrál z pravé strany Jemelík a míč našel přesně hlavu Fujdiaka, který neomylně zakončil - 1:0! Hosté nesložili zbraně a po jednoduché akci a propadnutém míči měli obrovskou příležitost. Sám před gólmanem ovšem zaváhal, nebo přesněji řečeno, skvěle zasáhl domácí brankář Hoško a s obětováním vlastního zdraví situaci vyřešil. A tak přišlo na řadu známé pořekadlo - nedáš dostaneš. Na levé straně se uvolnil přes obránce Fujdiak a stříleným přízemním centrem přesně našel nohu aktivního Berga, který trefil k tyči - 2:0! Ovšem hosté znovu zahrozili a znovu to nebyla jen tak nějaká šance. Byla to šance vyložená a zachovali se k ní stejně, jako k první. Brankář nás podržel. Tak tedy první poločas skončil 2:0.

Druhý poločas byl dosti rozháraný. Hosté chtěli tvořit, ale neměli na to ty pravé typy a domácí obrana fungovala na výbornou. Navíc se více starali o výroky rozhodčího, než by bylo zdrávo. Zvrat přišel v 70 minutě utkání. Po pravé straně utekl hostující útočník a zakřižoval jej Svoboda. Podle všech mu vypíchnul míč mezi nohama a vše se schylovalo k rohu. Ovšem domácí pomezní byl proti a nepochopitelně označil zákrok za faul a rozhodčímu nezbylo, než odpískat penaltu! Jsou věci, které nepochopíte... Hosté snížili na 1:2 a vykřesali jiskřičku naděje. Dosti nervózní konec byl ještě vyprovokován hostujícím pomezním, který se zřekl své funkce. Naštěstí se pro domácí již nic podstatného nestalo, naopak mohli zvýšit vedení po několika rohových kopech. A tak jsme získali veledůležité tři body!

 

 

Zpět

Vyhledávání

Vytvořil Lukáš Jemelík © 2011-16 Všechna práva vyhrazena.