Hodový víkend

26.07.2010 12:24

Zamračený a propršený stejně jako minulý rok. Ovšem i přesto po oba dva dny přišlo, na dané podmínky, dost lidí a užívali si zábavy, jak v podobě Hodového turnaje ve fotbale, tak i turnaje v petanque.

SOBOTA

Sobotní program započalo utkání domácí mužstva Mladějovice proti Hraničným Petrovicím. Utkání bylo vyrovnané, s množstvím soubojů, jež bylo zapříčiněno i zkrácenou hrací plochou. O postupujícím musel rozhodnout až penaltový rozstřel. V základní hrací době utkání skončilo 2:2 a více štěstí a pevnější nervy při penaltách mělo domácí mužstvo (4:3).
Ve druhém utkání proti sobě nastoupili mužstva Střelic a Paseky, kdy znovu po vyrovnaném průběhu, vyhrálo mužstvo Střelic poměrem 3:2.
O třetí místo se tedy utkaly celky Paseky a Hraničných Petrovic. Nakonec si pohár pro vítěze poražených mužstev odvezly Hraničné Petrovice.
Finále bylo až nečekaně vyrovnané, do vedení šli domácí fotbalisté. Střelickému mladému mužstvu se podařilo před koncem vyrovnat na 1:1 a tak znovu rozhodovaly pokutové kopy. Tentokráte naše mužstvo prohrálo a skončilo na druhém místě. Velká gratulace do Střelic a vzkaz, že v neděli vyhraje pro změnu náš tým! :-)

Od osmi hodin měla začít zábava. Bohužel pro nepřízeň počasí musela být zrušena. Občerstvení a dobrá nálada ovšem nekončila a tak se i za daného počasí nakonec tančilo a pilo až do ranních hodin.

PS: Ke vstupnému se rozdával Zpravodaj. Nyní si jej můžete také stáhnout ZDE.

 

NEDĚLE

Nedělní den klasicky začal pozdním příchodem hráčů pro tradiční srandamač ženatí proti svobodným. Tentokráte se radovali z vítězství svobodní, kteří nectili nepsané pravidlo, že starší mají přednost :-)
Odpoledne od dvou hodin začal turnaj v petanque. Nakonec se sešlo 12 dvojic, což považuji za vynikající. Dobrá nálada, fair play a trochu té zdravé rivality bylo cítit po celý průběh turnaje. Radovat se ovšem mohlo pouze jedno družstvo a to byli ZEKONI ve složení Lukáš Lakomý a Tomáš Pospíšil. Odnesli si tedy uznání od ostatních a lahvinku vína na cestu. Doufám, že v nastolené tradici turnajů budeme pokračovat a příští souboje budou znovu pořádně napínavé!

 

Po celý víkend probíhala výstava fotografií z proběhnuvších oprav v areálu a také fotografií z let minulých.

Za všechny pořadatele bych Vám všem, kteří jste navštívili areál TJ Mladějovice v průběhu celého víkendu, rád poděkoval za návštěvu a dobrou náladu, o kterou jste se starali! Je to velká odměna za práci, kterou se pro Vás snažíme odvádět a doufám, že se na dalších akcích znovu potkáme!

ADMIN

Zpět

Vyhledávání

Vytvořil Lukáš Jemelík © 2011-16 Všechna práva vyhrazena.