Diskuze k: TJ SOKOL HNOJICE - TJ MLADĚJOVICE

Vložil
Titulek

Převzato z webu TJ Sokol Hnojice

TJ Sokol Hnojice-Mladějovice 1:1 (0:0)

V 1. mistrovském utkání jsme se střetli s celkem z Mladějovic. Na to, že okupuje první příčky, předvedená hra tomu neodpovídala. Už od začátku jsme se dostávali do šancí, které jsme ale bohužel neproměnili. Poté se zranil domácí stoper a musel předčasně z hřiště. Postupem času se hra vyrovnala a šance byli vidět na obou stranách. Do konce poločasu se toho moc důležitého nestalo a tak rozhodčí odpískal 1. půli.

Ve druhé půli jsme asi ještě zůstali v kabině, a tak do šancí se dostávali hosté. I když jsme měli nějaké ty šance, tak sme buď netrefili bránu nebo to pochytal brankář hostí. Po jednom výkopu brankáře hostů, podběhl domácí obránce míč a místo aby odhlavičkoval míč do hřiště , tak míč odhlavičkoval za sebe, kde míč převzal útočník hostů a střelou k tyči propálil domácího golmana.0:1!!! Hned vzápětí ale fauloval hráč hostů před vápnem a rozhodčí odpískal přímý kop. K tomu se postavil Vyhnánek a střelou k tyči přes zeď nedal brankáři šanci. 1:1!!!! Do konce zápasu se už mnoho neodehrálo, a tak skončil zápas remízou 1:1!!!!